Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä sinulle uusi ja ajamaton K4-mallin KIA, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä harmaa farmari on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä ja LED-ajovaloilla, jotka tekevät matkan taittamisesta sujuvaa ja turvallista. Navigointijärjestelmä ja 12,3” kosketusnäyttö pitävät huolen siitä, että reitit ja musiikit ovat aina hallussa. Automaattinen ilmastointi ja lämmitettävä ohjauspyörä tuovat mukavuutta jokaiseen ajokokemukseen. Jos tämä KIA K4 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRK-430 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | K4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Interstellar Grey
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Navigointijärjestelmä
- LED-ajovalot
- LED-takavalot (jarruvalo ja suuntavilkku polttimolla)
- Kaukovaloautomatiikka
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- Ilmastointi, automaattinen
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Android Auto-yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- Smart Key -avaimeton käynnistys ja lukitus
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 16” kevytmetallivanteet
- Kia Connect -etähallinta
- Sadetunnistin tuulilasissa
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Ajotilan valinta; Normal, Sport
- Aktiivinen kaistavahti
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Kaistallapitoavustin
- Moottoritieajoavustin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Mukautuva kaistallapitoavustin
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Autohold-paikallaanpitoavustin
- HAC-mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Keskikyynärnoja edessä
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Suksiluukku takaistuimen selkänojassa
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- USB-liitin edessä
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa (2 kpl)
- 12 V virtapistoke tavaratilassa
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 500 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 1980 kg |
| Omapaino | 1525 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy