Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi KTM 1290, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu vauhdikas moottoripyörä on varusteltu herkuilla, jotka tekevät ajamisesta nautinnon: ajotilavalitsin, kahvanlämmittimet ja vakionopeussäädin pitävät huolen, että matka taittuu mukavasti. Sähkökäynnistys ja ABS-jarrut tuovat turvaa, ja sivulaukut sisälaukkuineen tarjoavat tilaa tavaroille. Ja kirsikkana kakun päällä, kampanja-aikana saat ilmaiseksi talvisäilytyksen! Jos tämä KTM 1290 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 51-OJR |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 19000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 1290 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Ensimmäinen käyttöönotto päivämäärä 10.4.2019
- ABS jarrut
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajotilavalitsin
- Istuimen lämmittimet
- Huoltokirja
- 2 x avain
- Kahvanlämmittimet
- Alustan jäykkyyden säätö sähköisesti
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisälaukuin
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2023) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.2.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1301 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 127 kw / 173 hv |
| CO₂-päästöt | 139 g / km |
| Kokonaismassa | 456 kg |
| Omapaino | 231 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI