Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö vauhdikasta menijää kesän seikkailuihin? Tämä KTM 990 on juuri se, mitä tarvitset! Vähän ajettu ja vain yhdellä omistajalla ollut moottoripyörä on varustettu LED-ajovaloilla, jotka valaisevat pimeimmätkin mutkat. Tech pack tuo mukanaan herkut, kuten Quickshifter+ ja keulimiseneston, joten matka taittuu kuin siivillä. Ja kirsikkana kakun päällä, vakionopeussäädin pitää vauhdin tasaisena. Ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 93-HJY |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 1200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 990 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 12/25 1203 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Tech pack, sisältää: Quickshifter+, Keulimisenesto, MSR, Adaptive brake light
- Hyvät renkaat
- DRL
- LED-ajovalot
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.8.2024 |
| Kuutiotilavuus | 947 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 190 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki