Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WCS-927 |
| Vuosimalli | 2001 |
| Viimeisin katsastus | 1.8.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | Ametist |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SOPUHINTAINEN KABE HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!!
- 2. omistajalta (ollut edellisellä vuodesta 2008 lähtien ennen meitä!)
- Suomi-vaunu
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE nestekiertoinen lattialämmitys
- U-mallinen pöytäryhmä edessä josta pedattavissa parivuode kahdelle
- Sivukeittiö keskellä vasemmalla
- Pesuallas
- Kaasuliesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Erillisvuoteet takana
- Kaasun ulosotto
- Polkupyöräteline takaseinässä
- Nukkumapaikat: jopa 4:lle
- Pituus: 720 cm + PP-teline
- Leveys: 227 cm
- Omamassa: 1220 kg
- Kokonaismassa: 1420 kg
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.4.2001 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.4.2001 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1420 kg |
| Omapaino | 1220 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy