Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 42 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Kabe ONYX -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä vähän käytetty ja huolella pidetty vaunu tarjoaa mukavat oltavat niin kahdelle kuin viidellekin matkaajalle. Takana kiinteä parivuode kutsuu levolle pitkän päivän päätteeksi, ja sivukeittiössä valmistuu herkut liesituulettimen alla. Suksiluukku ja U-ryhmä tekevät tästä vaunusta käytännöllisen valinnan aktiiviselle reissaajalle. Talvilämmin Kabe on laatutarkastettu ja valmiina uusiin seikkailuihin. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WEJ-884 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 5.3.2025 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Malli | ONYX |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- lämminvesivaraaja
- U-ryhmä
- Suksiluukku
- Pöytäryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Suihku
- TV-antenni
- Kwh-mittari
- Aluvanteet
- Nukkumapaikat 2-5 lle
- Tukijalat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.4.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.4.2013 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1430 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy