Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä valkoisessa Royal-mallin Kabe-matkailuvaunussa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Vuoden 2019 malli on ollut vain yhdellä omistajalla, joten tiedät saavasi hyvin pidetyn menopelin. Ilmastointi pitää sinut viileänä helteillä, ja erillisvuoteet sekä takakylppäri tuovat mukavuutta matkoille. Tämä matkailuvaunu on saatavilla kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä ympäri Suomen. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DJK-396 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 7.7.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | Royal |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- LAADUKAS KABEN VAUNU HUIPPU POHJARATKAISULLA JA MUKAVILLA VARUSTEILLA YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.6.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.6.2019 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1734 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy