Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 22 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kabe SMARAGD -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty suomalaisiin olosuhteisiin! Tämä siisti ja näppärän kokoluokan vaunu on varusteltu ympärivuotiseen käyttöön, joten reissut sujuvat kuin tanssi. Kirsikkana kakun päällä on Kaben tiiveystakuu, joka on voimassa vuoteen 2029 asti. Vaunussa on ALDE-lämmitys, ilmastointi ja mukavasti tilaa neljälle nukkujalle. Tämä vaunu on ollut vain yhdellä omistajalla ja odottaa nyt uusia seikkailuja. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DSA-858 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 20.12.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | SMARAGD |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SIISTI NÄPPÄRÄN KOKOLUOKAN HYVIN VARUSTELTU SMARAGD YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!!
- Kaben TIIVEYSTURVA / TIIVEYSTAKUU voimassa jopa vuodelle 2029 asti (vaatii vuosittaisen tiiveystarkistuksen/kosteusmittauksen tehtynä Kabe-merkkihuollossa - viimeisin tehty 9/2025)
- 1. omistajalta
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE nestekiertoinen lattialämmitys
- Kotelomarkiisi
- Sähkön ulosotto
- Kaasun ulosotto
- Parivuode (sis. sähköisesti nostettava sängynpääty)
- Istuinryhmään pedattava sänky
- Mikroaaltouuni
- Kahteen suuntaan avautuva jääkaappi ja erillinen pakastin
- Ilmastointi (Dometic)
- Radio
- TV-antenni
- TV-teline
- SIM-kortillinen reititin
- Liesituuletin
- Tunturikytkin
- Nukkumapaikat: jopa 4:lle
- Pituus: 742 cm
- Leveys: 250 cm
- Korkeus: 278 cm
- Omamassa: noin 1700 kg
- Kokonaismassa: 2000 kg
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.8.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.8.2022 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1650 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy