Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Kawasaki GTR, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen matkasportti on tuotu suoraan Yhdysvalloista, ja se on huollettu viimeksi toukokuussa. Kardaaniveto ja ABS-jarrut takaavat, että matka taittuu turvallisesti. Sähkötoiminen tuulisuoja ja säädettävät kahvat tekevät ajosta mukavaa, ja sivulaukut sekä takalaukku pitävät tavarat tallessa. Musta väri tuo tyyliä, ja Area P putkisto antaa äänelle potkua. Jos tämä Kawasaki GTR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 69-ZAY |
| Vuosimalli | 2009 |
| Ajomäärä | 30000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GTR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Tuontipyörä, tuontimaa Yhdysvallat (2011) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria (viim.huolto:05/25 28837 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Area P putkisto
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.8.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.6.2009 |
| Kuutiotilavuus | 1352 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 114 kw / 155 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 508 kg |
| Omapaino | 279 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki