Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki GTR -moottoripyörä, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen pyörä on vähän ajettu ja huollettu viimeksi toukokuussa 2024, joten se on valmiina tien päälle. Kardaaniveto ja ABS-jarrut pitävät menon vakaana, ja kahvanlämmittimet sekä sähkötoiminen tuulisuoja tuovat mukavuutta viileämpinäkin päivinä. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat reilusti säilytystilaa. Jos tämä Kawasaki GTR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WP-828 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Ajomäärä | 79000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GTR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 05/24 74494 km venttiilit tarkistettu + kausihuolto )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.8.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.8.2007 |
| Kuutiotilavuus | 1352 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 114 kw / 155 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 508 kg |
| Omapaino | 308 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki