Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Kawasaki VN on vähän ajettu moottoripyörä, joka tarjoaa mukavan ajokokemuksen kesäisille teille. Tämä malli on rekisteröity kahdelle, ja siinä on hihnaveto sekä ajonestolaite. Kromipinnat kiiltävät, ja astinlaudat sekä sissy-bar lisäävät ajomukavuutta. Batwing ja Bluetooth-yhteys tekevät ajamisesta entistä miellyttävämpää. Sivulaukut tarjoavat kätevää säilytystilaa, ja 12V ulosotto mahdollistaa lisälaitteiden käytön. Jos tämä VN-mallin Kawasaki voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 86-IEJ |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 31000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VN |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Renkaissa hyvin pintaa
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Astinlaudat
- Sissy-bar
- Batwing
- Bluetooth
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.6.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.6.2013 |
| Kuutiotilavuus | 903 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 35 kw / 48 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 462 kg |
| Omapaino | 282 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki