Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 36 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki VN -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu nahkaisella laukkusarjalla, joka kätkee sisäänsä kaiken tarpeellisen pidemmällekin reissulle. Sähköstartti tekee liikkeellelähdöstä vaivatonta, ja rekisteröinti kahdelle takaa, että kaveri pääsee mukaan matkaan. Tämä pyörä on rekisteröity Suomessa, joten se on valmis valloittamaan kotimaan tiet. Jos tämä Kawasaki VN voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | AW-228 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 22000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VN |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Vähän ajettu!
- Laukkusarja, nahkainen. Takalaukku ja sivulaukut
- Sähköstartti
- Rekisteröity kahdelle
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.4.2008 |
| Kuutiotilavuus | 903 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 37 kw / 50 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 458 kg |
| Omapaino | 278 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale