Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | CJB-636 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 18.3.2026 |
| Ajomäärä | 289000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GL |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Matti Salminen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- 7-paikkanen
- Sähköinen huoltohistoria
- Neliveto
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjauksella
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Lasikattoluukku
- Kaukovaloautomatiikka
- Vireystilan valvonta
- Night Vision - pimeänäkö
- Intelligent Light System - valot
- Radio CD - AUX - USB liitännällä
- Bluetooth
- Automaattivaihteisto rattivalitsimilla
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- ESP - luistonestojärjestelmä
- Penkinlämmittimet edessä ja keskirivillä reunapaikoilla
- Automaattinen ilmastointi 3-alueinen
- Ajodynamiikan valinta
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- 2x avain kaukosäädöllä
- Sähkösäädettävät etuistuimet
- Avaimeton kulku ja käynnistys
- Alle taittuva vetokoukku
- Alumiinivanteet kesä ja talvirenkaissa
- Etäisyystutkat edessä ja takana
- Nahkaverhoilu
- Sadetunnistin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Ajotietokone
- ISOFIX
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.9.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.9.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 190 kw / 258 hv |
| CO₂-päästöt | 192 g / km |
| Kokonaismassa | 3250 kg |
| Omapaino | 2455 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik