Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi pakettiauto, joka sopii kuin nenä päähän arjen askareisiin! Mercedes-Benz Vito on vähän ajettu ja ollut vain yhdellä omistajalla, joten tiedät saavasi luotettavan kumppanin. Tämä valkoinen kaunotar on varustettu vetokoukulla, joten kesän reissut kärryn kanssa sujuvat leikiten. Mukana kahdet renkaat, polttoainekäyttöinen lisälämmitin ja peruutuskamera, joten matka taittuu mukavasti. Jos tämä Vito-mallin Mercedes-Benz voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FOU-480 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 30.1.2026 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vito |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1. Omisteinen Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen (Tuontiauton hinta sisältää rekisteröinnin, autoveron sekä maahantulokatsastuksen. Autovero ei sisällä vähennyskelpoista arvonlisäveroa.)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- 2 x Avain
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Peruutuskamera
- USB-liitäntä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Vetokoukku
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.2.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.2.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1750 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 75 kw / 102 hv |
| CO₂-päästöt | 197 g / km |
| Kokonaismassa | 3050 kg |
| Omapaino | 2015 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki