Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi vähän ajettu Opel Mokka, joka on kuin tehty Suomen kesäisille maanteille! Tämä valkoinen maastoauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, kiitos muun muassa vakionopeudensäätimen ja sähkötoimisten ikkunannostimien. Lämmitettävät etuistuimet pitävät huolen siitä, että viileämmätkin kesäillat sujuvat mukavasti. 7" Infotainment-järjestelmä ja bluetooth-yhteys tekevät musiikin kuuntelusta ja navigoinnista lastenleikkiä. Jos tämä Mokka-mallin Opel voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CPK-331 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 28.11.2025 |
| Ajomäärä | 76000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Mokka |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Etumatkustajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuimien sivupaikoilla
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Vakionopeudensäädin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- ABS-jarrut, hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Sähkötoiminen käsijarru
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa
- Nahkaverhoiltu Sport-ohjauspyörä, 3-puolainen (sis. radion monitoimisäätimet ohjauspyörässä ja vakionopeudensäätimen)
- 7" Infotainment, DAB+, USB -liitäntä, bluetooth, 4 kaiutinta
- 7" kuljettajan ajotietokoneen värinäyttö
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.5.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2021 |
| Vetopainot | 620 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1700 kg |
| Omapaino | 1270 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy