Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 21 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö luotettavaa matkakumppania kesän seikkailuihin? Tässä on Pössl 2Win, joka sopii kuin nenä päähän reissuun kuin reissuun! Tämä 2013-mallin beige kaunotar on laatutarkastettu ja varustettu ohjaamon ilmastoinnilla sekä vakionopeudensäätimellä – matka menee kuin siivillä. Kääntyvät Pilot-istuimet ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa, ja sisätiloista löytyy kaikki tarpeellinen: pesuallas, suihku, ja kaasuliesi. Jos tämä Pössl 2Win voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | TZA-436 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 23.9.2025 |
| Ajomäärä | 216000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Beige |
| Malli | 2Win |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeuden säädin
- Automaattivaihteisto
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Radio
- Ohjaamon vekkiverhot
- Lohkolämmitin
- Sähköikkunat
- Sähköpeilit
- Pesuallas
- Kasetti WC
- Suihku
- Dinette kahden istuttavalla sohvalla
- Hyttysovi liukuoveen
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Truma kaasulla
- Parivuode poikittain takana
- Kattoluukut
- Kasettiverhot
- Kaasupullokaappi
- Kotelomarkiisi
- Polkupyöräteline
- Vetokoukku
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 600cm
- Leveys n. 205cm
- Korkeus n. 265cm
- Omamassa 2931kg
- Kokonaismassa 3300kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.12.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.12.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2931 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy