Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Pössl RoadCar VAN R 600, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu matkailuauto on varustettu tehokkaalla ZF 9-vaihteisella automaattivaihteistolla, joka tekee ajamisesta sujuvaa kuin tanssi. Trumatic-ilmakiertolämmitys pitää huolen, että lämpötila pysyy mukavana, ja Webasto-lisälämmitin varmistaa, että kylmät aamut eivät pääse yllättämään. Ohjaamon ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät pitkistäkin matkoista nautinnollisia. Jos tämä Pössl RoadCar VAN R 600 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MXY-614 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 9.12.2025 |
| Ajomäärä | 51000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | RoadCar VAN R 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 13 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HYVIN VARUSTELTU RETKIAUTO KOHTUU AJOMÄÄRÄLLÄ JA AUTOMAATILLA SEKÄ TEHOKKAAMMALLA KONEELLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- ZF 9-vaihteinen automaattivaihteisto momentinmuuntimella
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Pesuallas ja kaasuliesi
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Parivuode takana
- TV-antenni ja TV-teline sekä TV (ei tue HD-lähetyksiä!)
- Sivuliukuoven kulkuaukkoon integroitu hyttysverkko
- Hyttysverkot ja pimennysverhot asuinosan ikkunoille
- Markiisi
- Sähkörappu
- Multimedialaite ohjaamossa
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin WEBASTO kellolaitteella
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- LED Bar lisävalo keulalla
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2500 kg)
- Aluvanteet
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: noin 600 cm
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 265 cm + TV-antenni
- Omamassa: 2700 kg
- Kokonaismassa: 3300 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.3.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.3.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 331 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2700 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy