Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 22 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Pössl Roadcar-mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämän valkoisen kaunottaren ohjaamossa on ilmastointi ja vakionopeudensäädin, joten matka taittuu mukavasti. Kääntyvät Pilot-istuimet ja dinette kahden istuttavalla sohvalla tarjoavat mukavat puitteet tauoille. Takana odottaa parivuode, ja keittiöstä löytyy kaasuliesi ja jääkaappi pakastelokerolla. Polkupyöräteline kruunaa kokonaisuuden. Tämä vähän ajettu diesel-kulkija on valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NLR-300 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 5.2.2025 |
| Ajomäärä | 73000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Roadcar |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltomuistio
- Vakionopeuden säädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Radio
- Sähköikkunat ja -peilit
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Peruutuskamera
- Dinette kahden istuttavalla sohvalla
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Sähkörappu liukuoveen
- Hyttysovi
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Truma kaasulla
- Kasetti WC
- Suihku
- Parivuode poikittain takana
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Polkupyöräteline
- Kotelomarkiisi
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 600cm
- Leveys n. 208cm
- Korkeus n. 250cm
- Omamassa 2782
- Kokonaismassa 3300kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2020)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.2.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.2.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2782 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy