Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi vähän ajettu ja tyylikäs Peugeot 208, joka sopii kuin nenä päähän arjen tarpeisiin! Tämä viistoperä on varustettu manuaalisella ilmastoinnilla, lämmitettävällä tuulilasilla ja pysäköintitutkalla takana, joten kesäajelu sujuu kuin tanssi. LED-ajovalot valaisevat tiet ja turvallisuuspaketti pitää huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Ja mikä parasta, tämä auto on vähäpäästöinen! Jos tämä Peugeot 208 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ESK-563 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 5.2.2026 |
| Ajomäärä | 10000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 208 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Ilmastointi, manuaalinen
- Lämmitettävä tuulilasi
- Pysäköintitutka takana
- Kahdessa osassa 1/3 – 2/3 alas taitettava takaistuimen selkänoja
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä (ESC)
- Pack Safety automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä (AEBS2), törmäysvaroitin, kaistavahti ja -avustin, laajennettu liikennemerkkien tunnistus, kuljettajan vireystilan valvonta
- Radio analogisella ja digitaalisella virittimellä, 7” kapasitiivinen kosketusnäyttö
- Sähkötoimiset lasinnostajat edessä
- Sähkötoimiset lasinnostajat takana
- Keskuslukituksen kauko-ohjaus
- LED–ajovalot
- Kevytmetallivanne 16" Taksim
- Faro Yellow (keltainen)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.3.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.3.2022 |
| Vetopainot | 500 kg / 500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1510 kg |
| Omapaino | 1055 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy