Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 101 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Pössl Globecar -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä näyttävä retkeilyauto on huollettu huolella ja varustettu runsaasti: ohjaamon ilmastointi pitää sinut viileänä helteillä, ja kääntyvät Pilot-istuimet tekevät matkasta mukavan. Aurinkopaneeli ja invertteri takaavat, että virtaa riittää, minne ikinä menetkin. Navigaattori ja peruutuskamera tekevät reittien suunnittelusta ja parkkeeraamisesta lastenleikkiä. Jos tämä Pössl Globecar voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UHF-177 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 28.8.2025 |
| Ajomäärä | 227500 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Globecar |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- Lohkolämmitin
- Huoltokirja, runsaasti huollettu!
- Ohjaamon peiteverho
- Vakionopeuden säädin
- Radio
- Peruutuskamera / Navigaattori
- Ohjaamon ilmastointi
- Sähköikkunat ja peilit
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Kääntyvät Pilot-Istuimet ohjaamossa
- Ruokaryhmä 2-istuttavalla sohvalla
- Sähkörappu
- Hyttysovi liukuoveen
- Kaasuliesi 2 polttimella
- Pesuallas
- Sivukeittiö
- Aurinkopaneeli ja Invertteri (1500W)
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Truma kaasulla
- Kasetti WC
- Suihku
- Televisio ja TV-antenni (Ei tue HD-Kanavia!)
- Parivuode poikittain takana
- Kaasupullokaappi 2x 11kg pullolle
- Vetokoukku
- Kotelomarkiisi
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 600cm
- Leveys n. 205cm
- Korkeus n. 265cm
- Omamassa 2885kg
- Kokonaismassa 3300kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.5.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2885 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy