Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi kompakti Roadcar 600 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä punainen kaunotar on vähän ajettu ja täynnä käytännöllisiä ominaisuuksia. Vakionopeudensäädin ja ilmastointi tekevät ajosta mukavaa, ja Webasto varmistaa, että lämpö pysyy kohdillaan viileinäkin iltoina. Kahdet renkaat ja vetokoukku antavat mahdollisuuden vetää peräkärryä tai asuntovaunua. Tämä Suomessa rekisteröity löytö on laatutarkastettu ja valmis viemään sinut uusiin maisemiin. Ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ERP-143 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 17.9.2025 |
| Ajomäärä | 75000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Aj 75 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja jakohihna vaihdettu 2024
- Vakionopeudensäädin
- Multimedialaite sis peruutuskameran
- Sähkölasit
- Ilmastointi
- Webasto
- Pilot istuimet edessä
- Pöytäryhmä
- Trumatic lämmitys
- Liesi
- Jääkaappi
- WC
- Parivuode poikittain
- Pyöräteline
- Vetokoukku
- 2 x renkaat
- 2 x luvanteet
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 599 cm
- Leveys 208 cm
- Korkeus 250 cm
- Omapaino 2655 kg
- Kokonaispaino 3300 kg
- TODELLA HIENOLLA VÄRITYKSELLÄ OLEVA RETKEILYAUTO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.8.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.8.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2655 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI