Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WKT-562 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 23.6.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | Artic |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- IKISUOSIKKI SOPUHINTAAN - TALVILÄMMIN SOLIKKA ERILLISVUOTEILLA!!
- ALDE- nestekeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE- nestekiertoinen lattialämmitys
- Lämminvesivaraaja
- Erillisvuoteet takana
- Edessä U- ryhmä mihin mahdollista pedata lisävuode jopa kahdelle
- Nukkumapaikat yhteensä jopa neljälle
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Mikroaaltouuni
- Kasetti WC
- Sähkön ulosotto
- Kaasun ulosotto
- TV- antenni
- Radio / CD / USB- soitin
- Kitkavetopää
- Vararengas
- Kesärenkaat 14" aluvanteilla
- Pituus: 756 cm
- Leveys: 227 cm
- Korkeus: 265 cm
- Omamassa: 1160 kg
- Kokonaismassa: 1350 kg
- Nestekiertolämmitys
- Alde
- Sähköpatruuna
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.5.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.5.2006 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1350 kg |
| Omapaino | 1160 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy