Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Sunlight Cliff VAN 540 on matkailuauto, joka tuo kesän seikkailut ulottuvillesi. Tämä musta kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja on varustettu automaattivaihteistolla, mikä tekee ajamisesta sujuvaa kuin tanssi. Mukana kahdet renkaat, joten olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Vetokoukku mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen, joten voit ottaa mukaan kaiken tarvittavan. Tämä vähän ajettu retkeilyauto on täydellinen valinta kesän reissuille. Jos tämä Sunlight Cliff VAN 540 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IRO-918 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 34000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Cliff VAN 540 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1. omistajalta
- 2x renkaat
- Vetokoukku
- Retkeilyauto
- Trumatic
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Parkkitutka / kamera
- Pesuallas
- Stereot
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- ABS-jarrut
- Sähköpatruuna
- Sähkörappu
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: 540 cm
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 269 cm
- Omamassa: 2715 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- ALV-vähennyskelpoinen
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.9.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.9.2023 |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 257 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2715 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy