Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Sunlight V 66 -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on varustettu erillisvuoteilla, kääntyvillä etuistuimilla ja sivukeittiöllä, mikä tekee matkustamisesta miellyttävää. Ohjaamoilmastointi pitää sisätilat viileinä kuumina kesäpäivinä. Isompi Trumatic 6E ilmakiertolämmitys ja sähkötoiminen lattialämmitys takaavat mukavuuden viileämpinä iltoina. Markiisi tarjoaa varjoisan paikan ulkona rentoutumiseen. Jos tämä Sunlight V 66 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZMX-626 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 20.5.2024 |
| Ajomäärä | 82000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | V 66 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU NÄPPÄRÄ SUNLIGHT ERILLISVUOTEILLA!!
- Aj. 82 tkm
- Huoltokirja (jakohihna vaihdettu 7/2024 62 tkm)
- Erillisvuoteet
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Isompi Trumatic 6E ilmakiertolämmitys sähköllä ja kaasulla
- Sähkötoiminen lattialämmitys
- Markiisi
- TV-antenni
- TV (ei tue HD-lähetyksiä)
- Ohjaamoilmastointi
- Multimediasoitin
- Navigointijärjestelmä
- Kasettiverhot ohjaamossa
- Sähköikkunat ohjaamossa
- Sähkötoimiset peilit ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Moottorinlämmitin
- Peruutuskamera
- Polkupyöräteline
- 2 x renkaat 2 x vanteet
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Pituus 664 cm + PP-teline
- Leveys 214 cm
- Omamassa 2726 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.5.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 278 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2726 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy