Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin? Tässä Suzuki GW:ssä on kaikki, mitä tarvitset: nelitahtinen moottori, sähkökäynnistys ja ketjuveto tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi. Tämä vähän ajettu yksilö on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan kesästä. Kirsikkana kakun päällä, hyvät renkaat ja ajonestolaite varmistavat turvallisen matkan. Älä missaa tätä Suzuki GW löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 63-FFS |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 10000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GW |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 06/24 9832 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Vähän ajettu
- Metalliväri
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.5.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.5.2014 |
| Kuutiotilavuus | 248 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 18 kw / 24 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 365 kg |
| Omapaino | 182 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki