Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Suzuki VZ on käytetty moottoripyörä, joka tarjoaa mukavan ajokokemuksen kesäisille teille. Tämä malli on rekisteröity kahdelle, ja siinä on sähkökäynnistys, mikä tekee liikkeelle lähdöstä helppoa. Pleksi ja lisävalot edessä parantavat ajomukavuutta ja näkyvyyttä. Sissy-Bar tarakalla ja sivulaukut tarjoavat lisätilaa tavaroille, mikä tekee siitä käytännöllisen valinnan arjen ajoihin. Hyvin huollettu ja siisti custom-pyörä, joka on ollut hyvällä pidolla. Jos tämä Suzuki VZ voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WK-313 |
| Vuosimalli | 2000 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VZ |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuonti-pyörä (Tuontimaa Saksa 07/2007)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Huoltohistoria (viim. 5/2024)
- Pleksi
- Sissy-Bar tarakalla
- SilverTail sliparit
- Hyvä takarengas
- Kulutusosat kunnossa
- Astinlaudat
- Sähkökäynnistys
- Lisävalot edessä
- Takapenkki
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.7.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.4.2000 |
| Kuutiotilavuus | 805 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 39 kw / 53 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 222 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki