Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ILK-116 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 12.2.2026 |
| Ajomäärä | 215000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Auris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SUOMI-auto
- Huoltokirja viim. 3/2026 - 206tkm kohdalla
- Huoltokirja
- Peruutuskamera
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Vakionopeudensäädin
- Vetokoukku
- Navigointijärjestelmä
- 2 x Kevytmetallivanteet
- 2 x avain
- Radio
- Kosketusnäyttö
- CD-soitin
- Bluetooth Audio
- Bluetooth handsfree matkapuhelinvarustus
- Metalliväri
- Ilmastointi, automaattinen
- Monitoimiohjauspyörä nahkaverhoilulla
- LED-päiväajovalot
- Sumuvalot
- Sähköpeilit
- ISOFIX-kiinnitys takana sivuistuimissa
- Ajotietokone
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä (TCS)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Taittuvat takaistuinten selkänojat (60/40)
- Keskuslukitus, kaukosäätöinen
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.11.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.11.2013 |
| Vetopainot | 345 kg / 345 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 85 g / km |
| Kokonaismassa | 1815 kg |
| Omapaino | 1410 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar