Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi näyttävä Toyota C-HR, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä suosikkihybridi tarjoaa mukavaa kyytiä automaattivaihteistolla ja adaptiivisella vakionopeudensäätimellä, joten matka taittuu kuin siivillä. Nahkaverhoilu ja lämmitetty ohjauspyörä tuovat ripauksen luksusta arkeen. Lisäksi kaksialueinen automaattinen ilmastointi pitää huolen, että matkustamo pysyy viileänä helteilläkin. Vähäpäästöinen ja Suomessa rekisteröity – tämä auto on valmis uusiin seikkailuihin! Jos tämä Toyota C-HR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MMX-280 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 19.8.2025 |
| Ajomäärä | 142000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄYTTÄVÄ SUOSIKKIHYBRIDI SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Aj. 142 tkm
- Suomi- auto
- Automaatti
- Toyota- merkkihuoltokirja
- Kaksialueinen automaattinen ilmastointilaite
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Lämmitetty ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Nahkaverhoilu
- Musta sisäkatto
- Istuinlämmittimet etuistuimissa
- Ohjauspyörän korkeuden säätö, etäisyyden säätö
- Avaimeton käynnistys
- 4,2" värillinen TFT-näyttö mittaristossa
- JBL äänentoisto 6 kaiutinta
- 8” kosketusnäyttö - navilla ja peruutuskameralla
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Aux-in -liitäntä
- Toyota Touch® -mediakeskus
- Sähkölasit edessä ja takana
- Sähköinen käsijarru
- Kesärenkaat 18" aluvanteilla
- Nastarenkaat 18" Toyotan aluvanteilla
- Irrotettava vetokoukku
- Moottorilämmitin sisäpistokkeella
- Sumuvalot
- Helmiäisvalkoinen metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.2.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.2.2017 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 87 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1495 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy