Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | OZM-663 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 28.8.2025 |
| Ajomäärä | 193000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Camry |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000km)
- 1 omistaja
- ALV-vähennyskelpoinen
- Suomi-auto
- Bi-LED-ajovalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Nahkaverhoilu
- Sähkösäätöiset etuistuimet, kuljettajan istuin muistilla
- Navigointijärjestelmä
- JBL Premium audio
- Automaattinen kolmialueinen ilmastointi
- Peruutuskamera
- Ympäristön 360° kamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Etuistuinten lämmitys
- Etuistuinten tuuletus
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Avaimeton käynnistys
- Avaimeton kulku
- Ohjauspyörän lämmitys
- Pysäköintitilanteiden törmäyksenesto
- Sähköisesti koria vasten taittuvat ja lämmitettävät sivupeilit sähkösäädöillä
- Bluetooth® -puhelimen puhelu- ja musiikkitoimintojen käyttö kosketusnäytöltä
- ISOFIX -kiinnityspisteet (takaistuimella)
- Ohjauspyörän sähköinen korkeus- ja etäisyyssäätö -muistitoiminnolla
- Bluetooth® handsfree
- Toyota Touch 2 -mediakeskus 9" kosketusnäytöllä
- Tuulilasinäyttö (HUD)
- Ajotilan valintapainikkeet (Eco/Normal/Sport)
- Aurinkoverhot takasivuikkunoissa
- Sähkökäyttöinen aurinkoverho takalasissa
- Kaistavahti
- Kuolleen kulman varoitin
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Automaattisesti kytkeytyvät ajovalot hämärätunnistimella
- Automaattiset kaukovalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.5.2022 |
| Kuutiotilavuus | 2487 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 126 g / km |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omapaino | 1670 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy