Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | XVH-264 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 17.6.2025 |
| Ajomäärä | 179000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Proace |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Kahdetvanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Vakionopeussäädin + nopeudenrajoitin
- Monitoiminäyttö: Ulkolämpötila, polttoaineen kulutus, toimintasäde, keskinopeus
- Audiojärjestelmä, CD-soitin, Aux-in,
- Lämmitettävät istuimet
- Kuljettajan erillisistuin ja kahden matkustajan istuin
- Liukuovi oikealla puolella
- Käsisäätöinen ilmastointilaite
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Kytkentäkeskus tavaratilassa varustelua varten
- Kuljettajan istuimen korkeuden- ja etäisyyden säätö
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Ajonvakautusjärjestelmä (VSC). Luistonesto (TRC)
- Takana: 180° avautuvat pariovet ikkunoilla
- 12V pistorasia (1 edessä)
- Kello
- Ovitaskut etuovissa
- Säilytystilaa tuulilasin yläpuolisessa hyllyssä
- Ajovalojen manuaalinen korkeudensäätö
- Etusumuvalot
- Halogeeniajovalot
- Takapuskuri: musta
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS
- Sähkötoimiset ikkunat edessä
- Ovipeilit:sähkötoimiset
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.9.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.9.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 168 g / km |
| Kokonaismassa | 2932 kg |
| Omapaino | 1795 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy