Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | BVX-776 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 12.11.2025 |
| Ajomäärä | 116000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Crafter |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomiauto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltomuistio, sähköinen, huollot suoritettu merkkiliikkeessä. Jakohihna vaihdettu viimeisen huollon yhteydessä 115tkm 09/2025, samalla vaihdettu nelivetokytkinöljyt
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Polttoainekäyttöinen vesilisälämmitin ajastinkellolla ja kaukosäätimellä
- Vakionopeudensäädin
- LED-ajovalot
- Comfort+ -istuin kuljettajalla (sis. kyynärtuet, korkeuden ja sähk. ristiseläntuensäätö)
- Lisähuomiovalot erillisellä kytkimellä
- Kuljettajan ja etumatkustajan istuinlämmitys
- Ohjaamossa 1+2 -istuimet, 2-h istuimen alla säilytystila ja selkänoja taitettavissa
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Climatic-ilmastointi
- Dieselpartikkelisuodatin
- Turvatyyny kuljettajalle
- Monitoiminäyttö MFD+
- Radio Composition Audio, Bluetooth
- "Winter Edition"
- Suomenkieliset ohjekirjat
- Sadetunnistin ja automaattitoimiset ajovalot
- Sähköiset lasinnostimet etuovissa
- 2 kauko-ohjausavainta
- Kauko-ohjattu keskuslukitus, sisäkäyttöpainikkeet tavaratilan lukitukselle
- Monitoimiohjauspyörä
- Tavaratila ohjaamon yläpuolella
- Liukuovi oikealla
- Umpinaiset takapariovet, vakiosaranat
- Kannellinen hansikaslokero
- Nousukahva väliseinässä oikealla puolella
- Istuinten verhoilukangas: "Austin"
- Verhoiltu väliseinä
- Korinväriin maalattu puskurin yläosa, mustat peilikotelot
- Normaalikokoinen varapyörä sekä tunkki
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.12.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.12.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 232 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2189 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val