Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 58 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Volkswagen Crafter -mallin matkailuauto tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen ajomatkoihin. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on varustettu automaattivaihteistolla, mikä tekee ajamisesta helppoa. Kesäajoon sopivat ominaisuudet, kuten Climatic-ilmastointi ja led-ajovalot, tekevät matkanteosta miellyttävää. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin tuo lisämukavuutta viileämpinä päivinä. Jos Volkswagen Crafter voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GNM-903 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 27.1.2026 |
| Ajomäärä | 184000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Crafter |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomi-auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Led-ajovalot
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Peruutuskamera
- Kuljettajan ja etumatkustajan istuinlämmitys
- Ohjaamossa 1+2 -istuimet
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Climatic-ilmastointi
- Turvatyyny kuljettajalle
- Monitoimiohjauspyörä:
- Radio Composition Audio, Bluetooth
- Sähköiset lasinnostimet etuovissa
- 2 kauko-ohjausavainta
- Kauko-ohjattu keskuslukitus, sisäkäyttöpainikkeet tavaratilan lukitukselle
- Lattiavanerointi tavaratilaan
- Liukuovi oikealla
- Umpinaiset takapariovet, vakiosaranat
- Kannellinen hansikaslokero
- Ajotietokone
- Korinväriin maalattu puskurin yläosa, mustat peilikotelot
- Äänentoistojärjestelmä
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.7.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.7.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 203 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2800 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy