Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | CJI-198 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 18.12.2025 |
| Ajomäärä | 168000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transporter |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- 2 x Erikoisvanteet
- 2 x Renkaat
- Penkinlämmitin kuskilla
- Huoltohistoria (viimeisin huolto 6/2025 163tkm)
- Suomi-auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Bi-Xenon ajovalot, LED-päiväajovaloilla
- Pysäköintitutka takana
- Vetokoukku
- Seinien ja lattian vanerointi
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.11.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.11.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 203 g / km |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omapaino | 2077 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Anton Nuora
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant