Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha MT-09:ssä on kaikki, mitä moottoripyöräilykesältä voi toivoa! Tämä vähän ajettu menopeli on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee kyytiin. Nelitahtinen kone, ketjuveto ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa. Luistonesto, ajomoodit ja ABS-jarrut pitävät huolen siitä, että meno on turvallista. Hyvät renkaat ja kulutusosat ovat kunnossa, joten tämä pyörä on valmiina tien päälle. Jos tämä Yamaha MT-09 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 18-BIN |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MT-09 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Ajomoodit
- Säädettävät kytkin ja jarrukahvat
- Luistonesto
- Vaihdenäyttö
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Tankkilaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.5.2020 |
| Kuutiotilavuus | 847 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 367 kg |
| Omapaino | 193 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale