Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Yamaha MT-09 on dynaaminen moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän kiitäviin seikkailuihin. Tämä Suomi-pyörä on ollut vain yhdellä omistajalla, ja se on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee nauttimaan kyydistä. Quickshifter ja säädettävät ajotilat tekevät ajamisesta sujuvaa kuin tanssi. Digimittaristo ja sähkökäynnistys tuovat modernia fiilistä, ja nelitahtinen moottori takaa voimaa. Jos tämä Yamaha MT-09 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 89-NVH |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MT-09 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Rekisteröity kahdelle
- Quickshifter
- Digimittaristo
- Sähkökäynnistys
- Säädettävät ajotilat ja luistonesto
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.5.2023 |
| Kuutiotilavuus | 890 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 414 kg |
| Omapaino | 189 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale