Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Yamaha XSR on vähän ajettu moottoripyörä, joka tarjoaa ajomukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ajoihin. Tämä nelitahtinen pyörä on ollut vain yhdellä omistajalla ja siinä on sähköinen huoltokirja, mikä helpottaa huoltohistorian seuraamista. Moottoripyörä on rekisteröity kahdelle ja varustettu ajomoodien, vakkarin ja luistoneston kaltaisilla ominaisuuksilla, jotka tekevät kesäajosta miellyttävää. Jos tämä Yamaha XSR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 69-NJB |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 4500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XSR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Sähköinen huoltokirja, 1 tkm huolto 6/2025
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Quickshifter
- Ajomoodit
- Vakkari
- Luistonesto
- Tangonpääpeilit
- Kahvanlämmittimet
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2025 |
| Kuutiotilavuus | 890 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 414 kg |
| Omapaino | 193 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki