Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha XVS -mallin moottoripyörässä on kaikki, mitä kesäpäivän kruisailuun tarvitset. Tämä kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen Silvertail-vaimennin tuo mukavan soundin matkaan. Nahkaiset sivulaukut ja sissybar tekevät tästä menopelistä käytännöllisen ja tyylikkään. Sähkökäynnistys takaa helpon startin, ja huoltokirja kertoo, että pyörä on pidetty hyvässä kunnossa. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IZ-760 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 18.7.2016 |
| Ajomäärä | 26000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | JUHA V 243(TARJ 14900) |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XVS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Silvertail-vaimennin
- Nahkaiset sivulaukut
- Sissybar
- Huoltokirja
- Sähkökäynnistys
- Rekisteröity kahdelle
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.3.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.3.2007 |
| Kuutiotilavuus | 1063 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 46 kw / 63 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 488 kg |
| Omapaino | 291 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale