Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 46 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä käytetty Audi A6 Allroad -farmari, joka on kuin tehty Suomen kesään! Neliveto vie sinut minne vain, ja säädettävä ilmajousitus takaa, että matka menee kuin siivillä. Nahkaverhoilu tuo ripauksen luksusta, ja polttoainekäyttöinen lisälämmitin varmistaa mukavuuden viileinä aamuina. Mukautuva vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista lastenleikkiä. Vetokoukku on valmiina, kun haluat ottaa kärryn mukaan. Jos tämä Audi A6 Allroad voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | INK-617 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 9.4.2025 |
| Ajomäärä | 265000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A6 ALLROAD |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Neliveto
- Korkeus säädettävä ilmajousitus
- Sähköinen huoltokirja ( viim. 259 tkm / 12 / 2025 )
- Pysäköintitutkat eteen sekä taakse
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Vetokoukku
- Polttoainetoiminen lisämmitin kaukosäädöllä
- MMI Navigointi -järjestelmä
- Xenon -ajovalot
- Automaatti-ilmastointi
- Radio ja CD-soitin
- Ajotietokone
- Alumiini "Delta" -somistelistat
- Nahkasisusta
- Sadetunnistin
- Avaimeton käynnistys
- Sähkösäätöiset istuimet
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Vakionopeudensäädin
- Monitoimiohjauspyörä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.12.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.6.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2967 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 180 kw / 245 hv |
| CO₂-päästöt | 165 g / km |
| Kokonaismassa | 2505 kg |
| Omapaino | 1930 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter