Perustiedot
| Rekisterinumero | IJN-922 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2026 |
| Ajomäärä | 232000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A6 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomiauto
- Huoltokirja ( viim.öljynvaihto 232tkm/19.05.2026)
- Vaihdelaatikkoöljyt 201tkm
- Automaatti-ilmastointi Plus
- Vakionopeudensäädin
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Vetokoukku
- Xenon Plus -ajovalot
- Akustinen pysäköintijärjestelmä takana
- S line -ulkopaketti
- Bluetooth-Hands-free
- MMI Radio Plus
- Sähköiset ikkunannostimet edessä ja takana
- ISOFIX-kiinnikkeet etumatkustajan istuimessa ja takaistuimen sivuilla
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- 1x avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.4.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.4.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 179 g / km |
| Kokonaismassa | 2130 kg |
| Omapaino | 1625 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar