Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | JLO-230 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 27.3.2026 |
| Ajomäärä | 164000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Q5 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Design-paketti Sport, Feinnappa-nahkaverhoilulla
- S line -ulkopaketti
- Automaattivaihteisto
- Neliveto
- Juuri katsastettu
- Huoltokirja, juuri huollettu
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Vetokoukku
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Takaluukun sähköinen avaus- ja sulkutoiminto
- Xenon plus -kaasupurkausvalot
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Radio ja CD-soitin
- 1 x Avain
- Informaatiojärjestelmä FIS värinäytöllä
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Turvatyynyt
- Sähköiset ikkunannostimet edessä ja takana
- Tummennetut takasivulasit ja takalasi
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- Paikallaanpitoavustin (Audi hold assist)
- Ens. Käyttöönottopäivämäärä: 25.07.2011 (Vuosimalli:2012)
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.7.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 184 g / km |
| Kokonaismassa | 2430 kg |
| Omapaino | 1895 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter