Perustiedot
| Rekisterinumero | OXR-382 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 22.4.2026 |
| Ajomäärä | 242000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Q7 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Tuontiauto, Ruotsi
- Huoltohistoria, viimeksi 3/26, 261400km
- Juuri katsastettu! 4/26
- S-Line
- 7-paikkainen
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Webasto
- Ilma-alusta
- Vetokoukku
- Panoraamakatto
- Etupenkit sähköt ja muistilla
- Tutkat edessä ja takana
- Sähkötakaluukku
- Sport-penkit
- Sähköistuimet muistilla edessä
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Nahkasisusta
- Monitoimiratti
- Kahdet renkaat, yhdet erikoisvanteet
- BLIS
- Sähköisesti taittuvat sivupeilit
- Lämmitettävät sivupeilit
- Lämmitettävät istuimet edessä ja takana
- Ratinlämmitin
- Astinlaudat
- Tummennetut takalasit
- Säädettävä ristiseläntuki
- Rattivaihteet
- Bose Surround Sound
- Kaksi avainta kaukosäädöllä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.12.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.4.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 3200 kg |
| Kuutiotilavuus | 2967 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 176 kw / 239 hv |
| CO₂-päästöt | 195 g / km |
| Kokonaismassa | 3125 kg |
| Omapaino | 2375 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar