Perustiedot
| Rekisterinumero | EML-382 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 11.2.2026 |
| Ajomäärä | 163000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 116 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin
- Jakoketju vaihdettu 2/2026
- Metalliväri
- Xenon-ajovalot
- Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
- Vakionopeussäädin
- BMW Urban Line Sisältää: BMW 16" Kevytmetallivanteet V-spoke 411 / Osanahkaverhoilu Metro Silver tai Petrol | Black / Urheiluohjauspyörä / Sisäkoristelistat Acrylic Black tai White, hopeisin reunoin / Ilmanottoaukkojen yksityiskohdat, valkoiset / Takapuskurin yksityiskohdat, valkoiset / Jäähdyttimen säleikön pystyrimat, krominväriset valkoisilla reunoilla / Pakoputken pää, kromin värinen / Urban-merkintä ulkona etusivuilla / Etukynnyslistat BMW Urban -merkinnällä / Sisätilojen tunnelmavalo, oranssi/sininen / Ilmastoinnin ja radion säätimet, Chrome Pearl Grey viimeistelyllä / Avain valkoisilla reunuksilla.
- Ilmastointiautomatiikka
- Keskikyynärnoja edessä
- Takaselkänoja, käännettävä 60:40 jaolla
- DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Dynaaminen luistonvalvonta (DTC)
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Pääturvatyynyt edessä ja takana
- Sivuturvatyynyt
- Ajotietokone
- Huoltotarpeenilmaisin
- Bluetooth handsfree Business ja USB -liitäntä
- AUX-In liitäntä
- Radio BMW Professional
- Automaattinen Start/Stop toiminto
- Check Control -keskusvalvontajärjestelmä
- ECO PRO -ajodynamiikan säätö ja seuranta
- Personal Profile, avainkohtainen muistitoiminto
- Start-/stop-näppäin
- Climate Comfort tuulilasi
- Takalasinpyyhin
- Keskuslukituksen kaukokäyttö
- Monitoimisäätimet ohjauspyörään
- Nahkainen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Lastenistuimen ISOFIX-kiinnityspisteet takana
- Etusumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.4.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.4.2013 |
| Vetopainot | 650 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 134 g / km |
| Kokonaismassa | 1840 kg |
| Omapaino | 1385 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy