Perustiedot
| Rekisterinumero | COO-267 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 11.6.2024 |
| Ajomäärä | 98000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 118 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Lastenistuimen ISOFIX liitännät takaistuimilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Vakionopeussäädin
- Ajotietokone
- Huoltotarpeen ilmaisin
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS), sis. Cornering Brake Control
- Nahkainen ohjauspyörä
- Bluetooth handsfree ja USB-liitäntä (sis.audio streaming)
- Integroitu käyttöohjekirja
- Sisäänrakennettu SIM-kortti ja Teleservices-järjestelmä
- BMW Live Cockpit (8,8" värinäyttö, iDrive -ohjain, radio, 6 kaiutinta)
- Perusväri - Alpine White
- Crash sensor (törmäystilanne-avustin)
- Käynnistyksenestojärjestelmä
- Peräänajovaroitin kaupunkijarrutustoiminnolla
- Dynaamiset jarruvalot
- Follow-me-home toiminto
- LED -ajovalot
- Tervetuloa -valo
- Business, Varusteet. Etumatkustajan istuimen korkeussäätö, Säilytystilapaketti, Pysäkointietäisyyden valvonta (PDC) edessä ja takana, Vakionopeussäädin
- Aktiivinen regnaspainevaroitin
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt ulkopeilit
- Avaimeton moottorin käynnistys
- Keskuslukituksen kaukokäyttö avaimella (2 avainta)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.6.2020 |
| Vetopainot | 695 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 140 g / km |
| Kokonaismassa | 1870 kg |
| Omapaino | 1395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Miro Paavilainen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ila;aav;o.p;mir
Hastiar Kader
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;ade;r.k;tia;has
Antti Salakari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aka;sal;ti.;ant
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari