Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | NKU-931 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 8.5.2026 |
| Ajomäärä | 125000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 118 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- 8-vaihteinen automaattivaihteisto
- Sähköinen huoltokirja
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- Perusväri - Black
- Business Varusteet BMW 16" Kevytmetallivanteet V-spoke 378, 25i / 25d: BMW 17" Kevytmetallivanteet Y-spoke 380, LED-ajovalot, LED-sumuvalot, Peruutustutka (PDC) taakse, Vakionopeudensäädin, Säilytystilapaketti, Velour -matot
- ISOFIX lastenistuimen kiinnikkeet takaistuimen uloimmilla paikoilla
- Niskatuet kaikilla istuimilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaselkänoja, taittuva 60:40 jaolla
- Lämmitettävät sivupeilit
- LED-sumuvalot
- Bluetooth handsfree ja USB -liitäntä, sis. Audio streaming -toiminnon
- Aux-In liitäntä keskikonsolissa
- Kaiutinjärjestelmä, 6 kaiutinta, kokonaisteho 100 W.
- Radio BMW Professional (Radio, värinäyttö 6,5", iDrive -ohjain)
- Avaimeton moottorin käynnistys
- Keskuslukituksen kauko-ohjaus avaimella (2 kpl)
- Active Differential Braking (ADB), tasauspyörästön lukko
- BMW TwinPower Turbo 3-sylinterinen bensiinimoottori
- Moottorin Auto Start/Stop -toiminto
- EU6 päästöstandardi
- Ajotietokone
- Ajodynamiikkakytkin
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Trailer Stabilisation Logic (ASL), peräkärryavustin
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Pääturvatyynyt edessä ja takana
- Monitoimisäätimet ohjauspyörässä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän manuaalinen korkeus- ja syvyyssäätö
- Mallimerkinnän poisto
- Renkaan paikkaussarja
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.2.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.2.2017 |
| Vetopainot | 650 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 112 g / km |
| Kokonaismassa | 1885 kg |
| Omapaino | 1395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar