Perustiedot
| Rekisterinumero | MLR-664 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 21.1.2026 |
| Ajomäärä | 268000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 320 Gran Turismo |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Vetokoukku, elektronisesti auton alle taittuva
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin + sisäpistoke
- Takaluukun automatiikka
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Vakionopeussäädin
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- Automaattivaihteisto (8-vaihteinen)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Peruutustutka (PDC) taakse
- Lämmitettävät etuistuimet
- Moottorin Auto Start/Stop -toiminto
- Huoltotarpeen ilmaisin
- Aux-In liitäntä keskikonsolissa
- Radio BMW Professional (Radio, 6 kaiutinta, värinäyttö 6,5", iDrive -ohjain)
- Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
- Ikkunannostimet, sähkötoimiset edessä ja takana
- Avaimeton moottorin käynnistys
- Lapsilukot takaovissa
- Sivutörmäyssuoja
- Kääntyvät takaselkänojat (40:20:40) ja takakyynärnoja
- Aktiivinen takaspoileri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.12.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.12.2013 |
| Vetopainot | 695 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 145 g / km |
| Kokonaismassa | 2130 kg |
| Omapaino | 1635 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy