Perustiedot
| Rekisterinumero | SLB-516 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2026 |
| Ajomäärä | 255000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 320 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä. * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä. Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu! Ilmastointiautomatiikka BMW Sport Line Sisältää seuraavat lisävarusteet: BEL1 Kangasverhoilu Track Anthracite/Grey highlight | Black
- 2A6 BMW 17" Kevytmetallivanteet Double-spoke 392
- 255 Urheiluohjauspyörä
- 481 Urheiluistuimet edessä
- 4AT Sisäkoristelistat
- Black high-gloss
- 4DN Kojelaudan sisäkoristelistan reuna
- Coral Red
- Sisältää lisäksi seuraavat ominaisuudet: Ilmanottoaukkojen yksityiskohdat
- Black high-gloss ja Aluminium
- Takapuskurin yksityiskohdat
- Black high-gloss
- Jäähdyttimen säleikön puolat
- Black high-gloss
- Pakoputken pää, tumma kromi
- Sport -merkintä ulkona etusivuilla
- Etukynnyslistat BMW Sport -merkinnällä
- B-pilari
- Black high-gloss
- Sisätilojen tunnelmavalo, oranssi/vaalea
- Tervetuloa -valo edessä ja takana, vaalea/kylmän vaalea
- Ilmastoinnin ja radion säätimet
- Chrome Pearl Grey viimeistelyllä
- SPORT+ asetus ECOPRO -ajodynamiikan säätöön
- Sport-mittaristo
- Punaiset kontrastiompeleet ohjauspyörässä
- Avain punaisilla reunuksilla. * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.1.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.1.2013 |
| Vetopainot | 695 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 145 g / km |
| Kokonaismassa | 2035 kg |
| Omapaino | 1560 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar