Perustiedot
| Rekisterinumero | XSU-948 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 13.12.2024 |
| Ajomäärä | 103000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 320 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Metalliväri - Black Sapphire
- Huoltokirja
- Vernasca -nahkaverhoilu - Cognac decor stitching | Black
- BMW-laserajovalot
- Seisontalämmitys / tuuletus kaukokäytöllä
- Parking Assistant Plus
- Head-Up -näyttö
- Harman Kardon Surround System -kaiutinjärjestelmä
- Vetokoukku, elektronisesti auton alle taittuva
- Puhelinvarustus, jossa Wireless Charging
- Urheiluistuimet edessä
- Connected Professional
- Sisä- ja ulkopeilipaketti
- Ambient -valopaketti
- BMW Gesture Control -eleohjaus
- Ääntä eristävät akustiikkalasit
- M Sport Nahkainen Urheiluohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Driving Assistant
- Sensatec-verhoiltu kojelauta
- Kaukovaloavustin
- Sisäkoristelistat Aluminium Tetragon, korostuksella Pearl Gloss
- BMW Individual sisäkattoverhoilu Anthracite
- Mukautuva sport-ohjaustehostus
- BMW Individual Shadow Line ulkoiset yksityiskohdat
- Steptronic Sport-automaattivaihteisto, Sis. myös ohjauspyörän vaihteenvalitsimet
- BMW Individual -kattokaiteet, korkeakiiltoinen Shadow Line
- Ens. käyttöönottopäivä:11.12.2019
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2024)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.11.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.12.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 148 g / km |
| Kokonaismassa | 2255 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Vili Saukko
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;auk;i.s;vil
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar