Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | VXP-933 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 11.12.2025 |
| Ajomäärä | 250000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 420 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- M Sport -paketti
- Huoltomuistio, viim.huolto 09/2025
- Urheiluistuimet edessä
- Vakionopeussäädin
- Automaattinen takaluukku
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- Navigointijärjestelmä Business
- 8-vaihteinen automaattivaihteisto
- Peruutustutka (PDC) taakse
- Kääntyvät takaselkänojat (40:20:40 takaistuimen jako)
- Lämmitettävät etuistuimet
- Moottorin Auto Start/Stop -toiminto
- Ajotietokone
- Bluetooth handsfree Professional ja USB-liitäntä
- Bluetooth handsfree Business ja USB -liitäntä sis. Bluetooth Audio Streaming
- Urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
- Xenon -ajovalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.12.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.12.2014 |
| Vetopainot | 695 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 146 g / km |
| Kokonaismassa | 2065 kg |
| Omapaino | 1580 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy