Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | CNH-888 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 2.6.2025 |
| Ajomäärä | 272000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 430 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Pepe Skog
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2019)
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 01/26 - 269tkm)
- Jakopää ketjulla
- 2x Renkaat,2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- 2 x Avain
- vakionopeudensäädin
- M4 Look Etupuskuri
- Rattivaihteet
- Kaistavahti
- HUD (Head Up Display)
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- 270° Kamerajärjestelmä (lintuperspektiivinäkymä)
- Penkinlämmittimet edessä
- Alcantara verhoilu
- Urheiluistuimet
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Ratinlämmitin
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- BMW Hifit
- AUX-liitäntä
- USB-liitäntä
- Avaimeton käynnistys
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Isofix-kiinnitysjärjestelmä lastenistuimille
- Sport-automaattivaihteisto
- Navigointijärjestelmä Professional
- Xenon -ajovalot
- Peruutuskamera
- Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- Mukautuva M Sport-alusta
- Etuistuinten ristiseläntuki, elektronisesti säädettävä
- Aktiivivakionopeussäädin Stop & Go toiminnolla
- Mittariston ajotietokonenäyttö laajennetulla sisällöllä
- Sadetunnistin (sis. ajovalojen hämärätunnistin)
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili ja kuljettajan sivupeili
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Surround View -kamerajärjestelmä
- Bluetooth handsfree Professional ja USB-liitäntä
- Head-Up -näyttö tuulilasissa
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Mukautuvat ajovalot
- Kaukovaloassistentti
- Alumiininväriset ikkunalistat ja ulkoiset yksityiskohdat
- Valopaketti
- M Sport -paketti Kangas/Alcantara -verhoilu Hexagon(HA) - - Urheiluistuimet edessä(481) - Kojelaudan lista reunat, Estoril Blue matt(4DX) - Sisäkoristelistat, Aluminium Hexagon(4MR) - M Sport alusta(704) - M Sport urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen(710) - M Sport Aerodynamiikkapaketti(715) - BMW Individual Shadow Line ulkoiset yksityiskohdat(760) - BMW Individual antrasiitin värinen sisäkattoverhoilu(775) - M Sport kynnyslistat(2NH) - M Sport Jalansija kuljettajan puolellla() - M Sport Vaihdekepin nuppi Walknappa-nahkaa BMW M -logolla() - Käsijarrrun päällyste Walknappa-nahkaa() - Tunnelmavalot edessä ja takana() - Ajodynamiikkakytkimen SPORT+ -ohjelma()
- Sport -ohjausjärjestelmä
- Comfort access -avaimeton sisäänkäynti
- Murtohälytin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.8.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.3.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2993 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 190 kw / 258 hv |
| CO₂-päästöt | 132 g / km |
| Kokonaismassa | 2060 kg |
| Omapaino | 1615 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari