Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FRV-238 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 8.5.2024 |
| Ajomäärä | 201000 km |
| Käyttövoima | Diesel, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 520 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Steptronic automaattivaihteisto
- Neliveto
- Suomiauto
- 1 om.
- Sähköinen huoltokirja
- Pysäköintietäisyyden valvonta (PDC) eteen ja taakse
- Vakionopeussäädin
- Automaattinen ilmastointi, laajennetuin toiminnoin
- Perusväri - Black
- Winter
- Etuistuimet osittain sähkösäätöiset
- Lämmitettävät etuistuimet
- Seisontalämmitys / tuuletus kaukokäytöllä
- LED -ajovalot
- LED -sumuvalot
- Avaimeton moottorin käynnistys
- BMW Display Key, kosketusnäytöllinen monitoimiavain
- Monitoimiohjauspyörä
- Kangasverhoilu Junction - Anthracite | Black
- Vetokoukku, sähköisesti auton alle taittuva
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.4.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.4.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 150 g / km |
| Kokonaismassa | 2515 kg |
| Omapaino | 1880 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter