Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | KUL-421 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 11.7.2025 |
| Ajomäärä | 132000 km |
| Käyttövoima | Diesel, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 520 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Rek. 10/21 -> Mallivuosi 2022
- 2 om.
- SUOMI-auto
- Huoltohistoria, viim. 123tkm 12/25
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Vakionopeussäädin
- Vetokoukku
- LED -ajovalot
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Parking Assistant
- Pysäköintietäisyyden valvonta (PDC) eteen ja taakse
- Automaattinen ilmastointi, laajennetuin toiminnoin
- Sähkötoiminen takaluukku
- Etuistuimet osittain sähkösäätöiset
- Radio BMW Professional (Radio, 6 kaiutinta, värinäyttö ja iDrive -ohjain)
- Handsfree-varustus, jossa laajennettu älypuhelinyhteys
- Bluetooth handsfree ja USB-liitäntä (sis.audio streaming)
- Connected
- Perusväri - Black
- Kangasverhoilu Junction - Anthracite | Black
- Monitoimiohjauspyörä
- Lastenistuimen ISOFIX liitännät takaistuimilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Avaimeton moottorin käynnistys
- Keskuslukituksen kaukokäyttö avaimella, 1 x avain
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Crash sensor (törmäystilanne-avustin)
- Jalankulkijatunnistus kaupunkijarrutustoiminnolla
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt ulkopeilit
- Sähköisesti kääntyvät ulkopeilit (automaattisesti himmentyvä kuljettajan puolella)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.10.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.10.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 148 kw / 201 hv |
| CO₂-päästöt | 141 g / km |
| Kokonaismassa | 2530 kg |
| Omapaino | 1915 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar